V úterý 19. února navštívil Nemocnici Strakonice generální ředitel VZP ČR Ing. Zdeněk Kabátek. Zajímal se především o nové, respektive rekonstruované kapacity – provoz magnetické rezonance a moderního gastroenterologického centra.

„Místní gastroenterologie pod vedením primáře Ivo Horného je špičkou v Jihočeském kraji i v celé České republice. Jsem rád, že strakonická nemocnice poskytuje našim klientům kvalitní vysoce nadregionální služby,“uvedl Ing. Zdeněk Kabátek, který dále navštívil i porodnické oddělení, kde ocenil mimořádně příjemné prostředí pro rodičky.