V sobotu 7.4.2018 se konal v hotelu Churáňov II. Zadovský ples. Pořadatelem plesu je Cukrárna ELLA, Zadov zastoupená v osobě paní Elišky Labaštové. Výtěžek z plesu ve výši 50.000,- Kč byl věnován dětskému odd.  Nemocnice Strakonice, a.s. Velkou částí přispěli obyvatelé zadovského okolí, kteří se tak sešli k závěru lyžařské sezony, z větších přispěvatelů firma UNIWELL Zdíkov.

Děkujeme !

Na fotografii jsou prim. MUDr. Martin Gregora, Eliška a Jiří Labaštovi a předseda představenstva nemocnice Tomáš Fiala.