Charitativní běh „ Sportem proti rakovině“ odstartoval dnes, ve čtvrtek 21. září 2017 o půl deváté ze třetího hradního nádvoří...

Ohodnoťte nemocnici

Od 1. března 2012 začíná nový roční projektu Healthcare Institutu - Nejlepší nemocnice roku 2012. V tomto hodnocení, které reflektuje nejen spokojenost pacientů v nemocnici, ale také spokojenost zaměstnanců a finanční zdraví nemocnice, se strakonická nemocnice v minulých letech umisťovala vždy velmi dobře.

Podpořte Nemocnici Strakonice, a.s. i v tomto roce.

Děkujeme Vám!