Nemocnice Strakonice, a.s. se zapojí do XIII. ročníku Světového dne ledvin.
V rámci Světového dne ledvin Vás zveme dne 8.3.2018 od 7.00 do 12.00 hod. do nefrologické ambulance hemodialyzačního střediska v pavilonu NORD – budova číslo 16. Zájemcům bude preventivně vyšetřena funkce ledvin a současně budete upozorněni na nutnou prevenci tohoto lidského orgánu. Budou pro vás připraveny informační materiály k prevenci onemocnění ledvin.
Vyšetření spočívá ve změření krevního tlaku, odběru krve (cholesterol, glykémie, kreatinin) a vyšetření moče, k němuž si přineste vzorek ranní moče. V případě pozitivního nálezu budete vyzváni k dalšímu podrobnějšímu vyšetření.

Mapa areálu