Nemocnice Strakonice, a.s. se zapojí do XIII. ročníku Světového dne ledvin.
V rámci Světového dne ledvin Vás zveme dne 8.3.2018 od 7.00 do 12.00 hod. do nefrologické ambulance hemodialyzačního střediska v pavilonu NORD – budova číslo 16. Zájemcům bude preventivně vyšetřena funkce ledvin a současně budete upozorněni na nutnou prevenci tohoto lidského orgánu. Budou pro vás připraveny informační materiály k prevenci onemocnění ledvin.
Vyšetření spočívá ve změření krevního tlaku, odběru krve (cholesterol, glykémie, kreatinin) a vyšetření moče, k němuž si přineste vzorek ranní moče. V případě pozitivního nálezu budete vyzváni k dalšímu podrobnějšímu vyšetření.

XV. Prácheňský ošetřovatelský den

Mapa areálu

PŘIPRAVENI POMOCI

Strakonická nemocnice disponuje řadou zdravotnických pracovišť, kde Vám odborníci pomohou řešit Vaše zdravotní problémy. Některá pracoviště mají nadregionální charakter. Současně úzce spolupracujeme s řadou zdravotnických pracovišť, které poskytují superspecializovanou péči.