Aktuální informace

Plicní oddělení a ambulance
14. prosinec 2017
V termínu  22.12. 2017 -  1.1.2018 je plicní oddělení a ambulance uzavřeno.    

39. Strakonický seminář

pořádaný ČLK Strakonice

pod záštitou CENTRA PÉČE O ZRAK Nemocnice Strakonice, a.s.

 

se koná dne 2.12.2016 od 13.30 v Rytířském sále strakonického hradu.

 

 

Program a pozvánka ke stažení zde

 

Akce má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantována ČLK (ohodnocena kredity) jako akce celoživotního vzdělávání.

Každý účastník obdrží certifikát.

Účastnický poplatek 300 Kč se hradí na místě.

Přihlášky k účasti přijímáme písemně na adresu: „Centrum péče o zrak“ nemocnice Strakonice, Radomyšlská 336, PSČ 38601,telefonicky na tel. 383 314 130 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

Akreditovaná nemocnice

Logo Spojené akreditační komise

Nemocnice Strakonice, a.s. dodržuje náročné standardy na poskytovaní zdravotní péče dle Spojené akreditační komise České republiky. Centrální laboratoře mají akreditaci od Českého úřadu pro akreditaci, o.p.s. na základě splnění požadavků podle ČSN EN ISO 15189.

Více o kvalitě péče v naší nemocnici.

Desatero pro bezpečnost pacientů.

120 let od založení nemocnice

Nemocnice ve Strakonicích byla otevřena pro veřejnost 1. září 1892. Byla tehdy prohlášena za nemocnici všeobecnou a veřejnou s právem nést název Všeobecná nemocnice císaře Františka Josefa I. Původní městský špitál – Siebrtský ústav byl založen mnohem dříve, již roku 1685, rozšířen pak byl v roce 1704. Součástí stavby je kostelík sv. Martina z roku 1713. Více o historii nemocnice.

Zdravá nemocnice

Zdravá nemocnice

Nemocnice Strakonice, a.s. se aktivně hlásí k iniciativě Světové zdravotnické organizace (WHO) - Health Promoting Hospitals ("nemocnice podporující zdraví"). Mimojiné se podílíme na organizaci osvětových akcí pro širokou veřejnost a na internetových stránkách postupně aktualizujeme rádce pro pacienty.