Nemocnice Strakonice, a.s. pořádá pod záštitou Mgr. Ivany Stráské, 1. náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje a ve spolupráci se ZO OS SZP ČR při příležitosti Dne ošetřovatelství

10. května 2016 v Městském domě kultury ve Strakonicích

XI. PRÁCHEŇSKÝ OŠETŘOVATELSKÝ DEN

pozvánka v .pdf formátu

Místo a den konference: Městský dům kultury ve Strakonicích - 10. května 2016

Učeno pro: všeobecné sestry, porodní asistentky, farmaceutické asistenty, fyzioterapeuty, ergoterapeuty, radiologické asistenty, nutriční terapeuty, zdrav. laboranty, odb. pracovníky v laboratorních metodách a v přípravě léčivých přípravků, biomedicínské inženýry, zdrav. záchranáře, zdravotně-sociální pracovníky

Časový rozsah: 8,30 - 14,30

Registrace: 7,30 - 8,20

Konferenční poplatek: zahrnuje účast na konferenci, občerstvení a nápoje

Způsob platby:

200 Kč vč. 21% DPH - na účet nemocnice do 8. 5. 2016

účet č. 199127585/0300, v.s. 429200001, spec. s. prvních 6 čísel rodného čísla

do poznámky uveďte jméno

potvrzení o platbě vezměte s sebou

250 Kč vč. 21% DPH – při platbě v hotovosti na místě

Parkoviště: u MěDK

Přihlášky zasílat: Mgr. Jiřina Janochová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 383 314 293 / 130

Příjem přihlášek: do 8.05. 2015

V přihlášce uvést: jméno a příjmení, profese, pracoviště, datum narození

Kreditní hodnota akce: pasivní účast - 4 kreditní body

Přípravný výbor: Mgr. Marie Janoušková, Mgr. Hana Furišová, Alena Zíková, Marie Vintrová

Prezence: 7,30 - 8,20

Zahájení: 8,30

9,00 - 9,30

Katarakta (prim. MUDr. Pavel Kristen, CPZ Nemocnice Strakonice, a.s.)

9,30 - 10,00

HPV virus - je nutná prevence? (MUDr. Roman Zaremba, Gynekologicko-porodnické odd. Nemocnice Strakonice, a.s.)

10,00 - 10,30

Kýly včera , dnes a zítra (MUDr. Martin Pavelka, Chirurgické odd. Nemocnice Strakonice, a.s.)

10,30 - 10,50

Přestávka

10,50 - 11,20

Představují běženci infekční riziko? (MUDr. Iva Šípová, epidemiolog Nemocnice České Budějovice a.s.)

11,20 - 11,50

Aktuální epidemiologická situace v ČR a Jihočeském kraji. Epidemiologické riziko u migrantů v Evropě (MUDr. Ivana Krabatschová, vedoucí protiepid. odd. KHS Jihočeského kraje, Č. Krumlov)

11,50 - 12,55

Oběd