Vážení kolegové,

jsme rádi, že Vás můžeme pozvat na 3. česko-americké neurologicko-internistické sympozium, které se koná pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje Mgr. Jiřího Zimoly dne 25. června 2015. Navážeme tak na příjemnou tradici odborných a společenských setkání lékařů strakonické nemocnice a Lahey Clinic v Bostonu.

Věříme, že Vás odborný i společenský program zaujme a těšíme se na setkání s Vámi v krásných prostorách strakonického hradu!

Akce se koná pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje Mgr. Jiřího Zimoly.

Pořadatel: Nemocnice Strakonice, a.s. ve spolupráci s Českou lékařskou komorou, okresním sdružením ve Strakonicích a Českou lékařskou společností J. E. Purkyně, Spolkem lékařů ve Strakonicích

Datum: 25. června 2015 od 14,00

Místo konání: Rytířský sál strakonického hradu

Registrace a podrobné informace: MH Consulting s.r.o.

Odborný a společenský program:

13:00 - 14:00 Registrace

14:00 - 14:10 Zahájení (Prim. MUDr. Pavel Houška, Brejchová Helena - místostarostka Strakonic)

14:10 - 14:20 Nemocnice Strakonice, a.s. (MUDr. Bc.Tomáš Fiala, MBA)

14:20 - 14:50 Movement Disorders in Internal Medicine (Diana Apetauerová, MD)

14:50 - 15:20 Neurologic Paraneoplastic Syndromes (Jayashri Srinivasan MBBS, PhD, FRCP, FAAN, FANA)

15:20 - 15:50 Atrial Fibrilation (David T. Martin, MD, FRCP)

15:50 - 16:20 Limbické encefalitidy (Doc. MUDr. Robert Rusina, Ph.D.)

16:20 - 16:45 Coffee break

16:45 - 17:10 Endoskopické metody v Nemocnici Strakonice (prim. MUDr. Ivo Horný)

17:10 - 17:35 ANCA - Associated Vasculitis - a paradigm shift in management (Vaidyanathapuram S. Balakrishnan, MBBS, MD, FRCP)

17:35 - 18:00 Update on Inflammatory Neuropathies focusing on GBS and CIDP (Michal Vytopil, M.D., Ph.D.)

18:00 - 18:45 Prohlídka strakonického hradu - Kapitulní síň, Křížová chodba, kostel sv. Prokopa, vystoupení pěveckého sboru

19:00 - 00:00 Společenský večer v restauraci Hradní sklípek, večeře, Mladá dudácká muzika

Fotogalerie z předchozího sympozia (říjen 2011)