Plicní oddělení a ambulance
14. prosinec 2017
V termínu  22.12. 2017 -  1.1.2018 je plicní oddělení a ambulance uzavřeno.

Česká lékařská společnost J. E. Purkyně, Spolek lékařů Strakonice

OS ČLK Strakonice

pod záštitou Nemocnice Strakonice, a. s.

Vás zvou na přednáškové odpoledne, které se koná

u příležitosti 85. narozenin MUDr. Dušana Gregory

ve čtvrtek 3. 4. 2014 v 17 hod.

v Rytířském sále strakonického hradu.

Program:

1. Diferenciace českého porodnictví (Prof. MUDr. Aleš Roztočil, CSc.)

2. Kam jsme se posunuli za 25 let v prevenci a léčbě gynekologických zhoubných nádorů (Prof. MUDr. Lukáš Rob, CSc.)

3. Hormonální manipulace a gynekologické výkony u pacientek s karcinomem prsu (As. MUDr. Marie Bendová, CSc.)

Prim. MUDr. Ivo Horný

MUDr., Bc. Tomáš Fiala, MBA

MUDr. Michal Pelíšek

Akce má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantována ČLS JEP ve spolupráci s ČLK (ohodnocena kredity) jako akce kontinuálního vzdělávání.

Vzdělávací akce je pořádána dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK.