Plicní oddělení a ambulance
14. prosinec 2017
V termínu  22.12. 2017 -  1.1.2018 je plicní oddělení a ambulance uzavřeno.

Česká lékařská společnost J. E. Purkyně

Spolek lékařů Strakonice

OS ČLK Strakonice

pod záštitou Nemocnice Strakonice, a. s.

pořádá ve čtvrtek 12. 12. 2013 v 16.30 hod. v Rytířském sále strakonického hradu přednáškové odpoledne:

na téma

Současné možnosti diagnostiky v Centrálních laboratořích Nemocnice Strakonice, a.s.,

které se koná u příležitosti 5. výročí otevření Centrálních laboratoří.

Od 12.30 do 15 hodin Vás srdečně zveme na den otevřených dveří v laboratořích Nemocnice s odborným komentářem.

1. Úvod

2. Málo požadované biochemické metody, o kterých je dobré vědět (Ing. Klára Jandová)

3. S100 jako nádorový marker i(a) marker mozkového poškození (Mgr. Barbora Větrovcová)

4. Nové technologie v močové analýze (RNDr. Jana Zralá)

5. Kazuistika (MUDr. Jiří Novák)

6. Morfologie krevních elementů, aneb proč nestačí leukocyty, trombocyty a hemoglobin? (RNDr. Zdeněk Tokár)

7. Máme energii na energetické parazity (Mgr. Markéta Hajná, PhD.)

8. Kdo se bojí, nesmí do lesa (Ing. Zuzana Opluštilová)

9. Metoda Maldi - Tof aneb revoluce v mikrobiologii (PharmDr. Eva Šimečková)

Předpokládaný konec odborné části v 18.30 hod.

Akce má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantována ČLS JEP ve spolupráci s ČLK (ohodnocena kredity) jako akce kontinuálního vzdělávání. Vzdělávací akce je pořádána dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK.