Plicní oddělení a ambulance
14. prosinec 2017
V termínu  22.12. 2017 -  1.1.2018 je plicní oddělení a ambulance uzavřeno.

Česká lékařská společnost J. E. Purkyně, Spolek lékařů Strakonice pod záštitou Nemocnice Strakonice, a. s.

Vás zvou na přednáškové odpoledne, které se koná

v úterý 11. 12. 2012 v 17 hod.

v Rytířském sále na prvním nádvoří strakonického hradu

Whippleova choroba

MUDr. Lenka Češková

Infekční endokarditida v kazuistikách

MUDr. Kateřina Hlavatá

Kazuistika z praxe

MUDr. Jiří Novák

Chronické renální selhání

MUDr. Jitka Urbánková

Akce má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantována ČLK (ohodnocena kredity) jako akce kontinuálního vzdělávání - účastníci obdrží certifikát o účasti. Vzdělávací akce je pořádána dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK.