Čtyři nové monitory dechu Babysense II předala ve čtvrtek 12. října Nadace Křižovatka Nemocnici Strakonice. Přístroje v celkově hodnotě 11...

35. Strakonický seminář

pořádaný ČLS JEP Strakonice

pod záštitou CENTRA PÉČE O ZRAK Nemocnice Strakonice, a.s.

ve spolupráci s firmami PFIZER, NOVARTIS, CMI, URSAPHARM, SANTEN,ALCON,SPIRIT MEDICAL, ASKIN,SCHWABE, a BAUCH@LOMB

se koná dne 7.12.2012 ve 13.30 v hotelu Bavor

Doc.MUDr. Říhová Eva, Csc.:Uveitida a její diagnostické možnosti

MUDr. Kristen Pavel: Idiopatická chorioideální efuse – kasuistika

MUDr. Štěpánková Kim: léčba okluse retinální vény – kasuistika

přestávka

MUDr. Fučík Martin: Nové pohledy na operace katarakty a glaukomu.

Doc.MUDr. Pitrová Šárka ,Csc.: Operace katarakty femtosekundovým laserem – kasuistiky

Doc.MUDr. Novák Jan ,Csc.: Oculentis Mplus – současná multifokální čočka č.1

Doc.MUDr. Hlinomazová Zuzana,CSc.: Lamelární transplantace rohovky – indikace a pooperační péče

Akce má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantována ČLK Strakonice /ohodnocena kredity/ jako akce kontinuálního vzdělávání. Každý účastník obdrží certifikát. Účastnický poplatek 150 Kč.

Přihlášky k účasti

přijímáme do 27.11.2012 písemně na

adresu Oční odd. nemocnice Strakonice, Radomyšlská 336, PSČ 38601, telefonicky na č. 383 314 293 nebo

Ubytování je možno si zajistit v hotelu Bavor (383 321 300) či v pensionu Na Zborově (720 111 169).