Čtyři nové monitory dechu Babysense II předala ve čtvrtek 12. října Nadace Křižovatka Nemocnici Strakonice. Přístroje v celkově hodnotě 11...

Program:

1/ Léčba infekcí ve Velké Británii - zkušenosti ze stáže (MUC. Milan Trojánek, 2. LF UK Praha)

2/ Izolační režimy a bariérová opatření (MUDr. Iva Šípová, epidemiologie, Nemocnice České Budějovice)

3/ Výsledky interních hygienických auditů (Anna Táborová, epidemiolog. sestra)

4/ Výsledky sledování nozokomiálních infekcí v naší nemocnici za rok 2011 (Dr. Eva Šimečková, Bc. Lucie Vojíková)

5/ diskuse a závěr

Místo a čas konání

ve čtvrtek 29.3. 2012 ve 12.30 hod.

v zasedací místnosti gynekologického pavilonu nemocnice

Vítána účast primářů, lékařů, vrchních a staničních sester.