Maturitní zkoušku si mnozí představují tak, že student sedí na potítku, třímá tužku v upocené ruce a doluje v paměti odpovědi na zadané...

"... přístup veškerého personálu od lékařů počínaje po pomocný personál konče je úžasný ..."

"Chtěla bych poděkovat za odbornou léčbu a vzorný přístup celého oddělení. Chtěly bychom poděkovat za profesionální přístup k léčení všem lékařům a sestřičkám na interním oddělení ve strakonické nemocnici."

Na interním oddělení bývá ročně hospitalizováno přes 3 tisíce pacientů a jejich počet každoročně narůstá. Oddělení má akreditaci pro specializační vzdělávání v oborech vnitřní lékařství, gastroenterologie a nefrologie. Jednotka JIP slouží pro pacienty s koronárními příhodami, dekompenzací diabetu mellitu, se selháním ledvin, krvácením do zažívacího traktu, intoxikacemi a dalšími život ohrožujícími komplikacemi.

MUDr. Ivo Horný

primář oddělení

383 314 242

Alena Zíková