V pátek na Louckém Mlýně proběhlo očkování druhé dávky proti onemocnění Covid 19. A jak se můžete přesvědčit - atmosféra je zde vážně úžasná, pohodová a podpora tolik důležitá!
Naše velké díky tímto patří Nemocnici Strakonice, především panu MUDr. Pelíškovi a sestřičce Máše. Děkujeme za skvělou spolupráci a váš úžasný přístup. Velké díky patří i týmu našich báječných zaměstnanců. Děkujeme rovněž i Krajskému úřadu Jihočeského kraje a vám rodinám. Vám všem patři mé srdečné díky…
Zobrazit víc
Může jít o obrázek jeden člověk nebo víc lidí, sedící lidé a indoor