Předporodní kurzy:

Milé maminky, i přes zhoršující se situaci v souvislosti s onemocněním Covid-19 bychom rádi zůstali s vámi v kontaktu. Připravili jsme si pro vás online kurz, který je obdobou klasického předporodního kurzu. V pohodlí vašeho domova společně s partnerem se dozvíte, jak prožít závěr těhotenství, jak se připravit na porod, kojení a miminko. V případě zájmu, dotazů nebo dalších informací volejte kdykoliv! Jsme s vámi! Hana Hanzlíková 725 714 301

 

Fyziopilates:

Milé těhulky, z důvodu uzavření tělocvičen musíme pozastavit i naše společné středeční cvičení. Sledujte, prosím stránky www.fyziopilates.cz nebo FB, kde budou aktuální informace.
Se Štěpánkou Halamovou budou probíhat online lekce fyziopilates, určitě toto cvičení všechny hravě zvládnete. Kdyby jste cokoliv potřebovaly, zavolejte mi. Přeji pevné zdraví Martina Bláhová.

PŘIPRAVENI POMOCI

Strakonická nemocnice disponuje řadou zdravotnických pracovišť, kde Vám odborníci pomohou řešit Vaše zdravotní problémy. Některá pracoviště mají nadregionální charakter. Současně úzce spolupracujeme s řadou zdravotnických pracovišť, které poskytují superspecializovanou péči.

Go to top