V rámci třídenního kurzu Akademie jihočeských nadějí navštívila skupina mimořádně nadaných studentů jihočeských středních škol i strakonickou nemocnici. V průběhu dopoledne 5.11.2019 se seznámili se standardním provozem nemocnice a navštívili několik pracovišť - lůžka resuscitační a multioborové intenzivní péče, pracoviště magnetické rezonance, neurosonologickou laboratoř, hemodialýzu a gastroenterologické centrum. V rámci svého programu se seznámili a také prakticky zkusili některé vyšetřovací metody, zejm. endoskopické metody, ekg a sonografické vyšetření mozkových tepen a břicha.

Primář strakonické interny Ivo Horný navíc v pondělí 4.11.2019 celý program zahájil svou přednáškou z oboru gastroenterologie.

Rezervace léků na předpis

Rezervujte si léky z e-receptu online – budete mít jistotu, že pro Vás budou v lékárně připravené.

Jak funguje rezervace léků na předpis:

1. Ve formuláři zadejte identifikátor vašeho e-receptu (12ti místný alfanumerický kód).

2. Vyplňte kontaktní údaje. Použijeme je pouze k dané rezervaci a komunikaci s Vámi.

3. Každý e-recept si rezervujte samostatně.

Až bude vše připraveno k vyzvednutí, pošleme vám email a můžete si pro léky přijít do naší nemocniční lékárny.

Pokud nastane problém s dostupností předepsaného léku, ozveme se Vám a dohodneme další postup.

Při rezervaci individuálně připravovaného léku budete informováni o termínu vyhotovení přípravku.

Při výdeji léku v lékárně se prosím prokažte identifikátorem receptu (je uveden na receptu, v emailu či sms), bez znalosti identifikátoru Vám léky nemohou být vydány.

Pokud si nevíte rady, napište nám na verlek@nemst.cz, rádi Vám pomůžeme.

Mapa areálu

PŘIPRAVENI POMOCI

Strakonická nemocnice disponuje řadou zdravotnických pracovišť, kde Vám odborníci pomohou řešit Vaše zdravotní problémy. Některá pracoviště mají nadregionální charakter. Současně úzce spolupracujeme s řadou zdravotnických pracovišť, které poskytují superspecializovanou péči.