Dne 4.11.2019 se v nemocnici konalo slavnostní uvedení nového ultrazvukového přístroje do provozu na dětském oddělení. Pracoviště v čele s primářem MUDr. Martinem Gregorou získalo ultrazvukový přístroj Arietta V60 japonské výroby Hitachi. Cena tohoto přístroje včetně sond je přes 1,4 milionu korun. Značnou část finančních prostředků získala strakonická nemocnice ze sponzorských darů a to částku 950 000 Kč. Největším finančním obnosem přispěl Nadační fond Kapka naděje, který zakoupil jednu ze sond za cca 300 000 Kč. Do Strakonic přijela za Nadační fond jeho prezidentka a zakladatelka Vendula Pizingerová. Všem - i drobným dárcům - moc děkujeme!

Rezervace léků na předpis

Rezervujte si léky z e-receptu online – budete mít jistotu, že pro Vás budou v lékárně připravené.

Jak funguje rezervace léků na předpis:

1. Ve formuláři zadejte identifikátor vašeho e-receptu (12ti místný alfanumerický kód).

2. Vyplňte kontaktní údaje. Použijeme je pouze k dané rezervaci a komunikaci s Vámi.

3. Každý e-recept si rezervujte samostatně.

Až bude vše připraveno k vyzvednutí, pošleme vám email a můžete si pro léky přijít do naší nemocniční lékárny.

Pokud nastane problém s dostupností předepsaného léku, ozveme se Vám a dohodneme další postup.

Při rezervaci individuálně připravovaného léku budete informováni o termínu vyhotovení přípravku.

Při výdeji léku v lékárně se prosím prokažte identifikátorem receptu (je uveden na receptu, v emailu či sms), bez znalosti identifikátoru Vám léky nemohou být vydány.

Pokud si nevíte rady, napište nám na verlek@nemst.cz, rádi Vám pomůžeme.

Mapa areálu

PŘIPRAVENI POMOCI

Strakonická nemocnice disponuje řadou zdravotnických pracovišť, kde Vám odborníci pomohou řešit Vaše zdravotní problémy. Některá pracoviště mají nadregionální charakter. Současně úzce spolupracujeme s řadou zdravotnických pracovišť, které poskytují superspecializovanou péči.