Ve Strakonicích uspořádala dne 11.10.2019 strakonická nemocnice ve spolupráci s Českou lékařskou komorou již 5. ročník prestižního česko-amerického neurologického sympozia. Lékaři z Lahey Hospital & Medical Center včetně ředitele této nemocnice navštívili nejprve areál nemocnice a následně se účastnili přednáškového odpoledne v Rytířském sále strakonického hradu, kde vystoupili i významní neurologové z pražských klinik. Iniciátorem této aktivity je Prof. Diana Apetauerová, strakonická rodačka a vedoucí extrapyramidového centra Neurologické kliniky Lahey Clinic.

Program:

Evolving trends in healthcare in the USA, Dr. Longworth
The emergence of Hospital Medicine in the US, Dr. Popelka
Management of Acute Stroke at LHMC (or in the US), Dr. Voetch
Sekundární prevence ischemického iktu-trendy, Dr. Tomek
Tremor-video kvíz, Dr. Roth
Updates in surgical management of movement disorders, Dr. Apetauerova
Botulotoxin v neurologii, Dr. Houška
"5 new things in neuromuscular medicine", Dr. Vytopil
Rozhodování, empatie a zkušenost v klinické neurologii, Dr. Rusina
Závěr sympozia, Dr. Apetauer

Rezervace léků na předpis

Rezervujte si léky z e-receptu online – budete mít jistotu, že pro Vás budou v lékárně připravené.

Jak funguje rezervace léků na předpis:

1. Ve formuláři zadejte identifikátor vašeho e-receptu (12ti místný alfanumerický kód).

2. Vyplňte kontaktní údaje. Použijeme je pouze k dané rezervaci a komunikaci s Vámi.

3. Každý e-recept si rezervujte samostatně.

Až bude vše připraveno k vyzvednutí, pošleme vám email a můžete si pro léky přijít do naší nemocniční lékárny.

Pokud nastane problém s dostupností předepsaného léku, ozveme se Vám a dohodneme další postup.

Při rezervaci individuálně připravovaného léku budete informováni o termínu vyhotovení přípravku.

Při výdeji léku v lékárně se prosím prokažte identifikátorem receptu (je uveden na receptu, v emailu či sms), bez znalosti identifikátoru Vám léky nemohou být vydány.

Pokud si nevíte rady, napište nám na verlek@nemst.cz, rádi Vám pomůžeme.

Mapa areálu

PŘIPRAVENI POMOCI

Strakonická nemocnice disponuje řadou zdravotnických pracovišť, kde Vám odborníci pomohou řešit Vaše zdravotní problémy. Některá pracoviště mají nadregionální charakter. Současně úzce spolupracujeme s řadou zdravotnických pracovišť, které poskytují superspecializovanou péči.