Jihočeské nemocnice opět zaznamenaly úspěch v celorepublikovém prestižním projektu Nemocnice roku, který pořádá nezisková organizace HealthCare Institute. Nemocnice Strakonice je čtvrtou nejlepší nemocnicí v České republice, dále se umístila na 3. místě v hodnocení zaměstnanců. Nemocnice Jindřichův Hradec obsadila třetí příčku v hodnocení pacientů. Krajská Nemocnice České Budějovice se stala absolutním vítězem v hodnocení finanční kondice.

„Jsem nesmírně hrdá na to, že se se naše nemocnice stále drží v čele. Nejen v soutěžích, ale hlavně v reálném životě se tak ukazuje, že jihočeské zdravotnictví může být vzorem pro celou Českou republiku,“ uvedla hejtmanka Ivana Stráská s tím, že základní filozofií jihočeských nemocnic je stále zlepšovat péči o pacienty, mít spokojené zaměstnance, modernizovat vybavení a zisk investovat zpět do svého dalšího rozvoje.

„Neustále se snažíme zdokonalovat zdravotní péči, služby pro pacienty, vybavení či jednotlivá oddělení. Kontinuálně investujeme do rozvoje, díky čemuž bezesporu patříme k absolutní republikové špičce. Z úspěchu v projektu Nemocnice roku mám upřímnou radost,“ navazuje předsedkyně holdingu Jihočeské nemocnice MUDr. Zuzana Roithová, MBA.

V projektu se hodnotí finanční zdraví, spokojenost hospitalizovaných pacientů, spokojenost ambulantních pacientů a spokojenost zaměstnanců. „Úspěch jihočeských nemocnic je pro nás cennou zpětnou vazbou a motivace pokračovat v úspěšné cestě dál,“ říká člen představenstva Jihočeských nemocnic Ing. Michal Čarvaš, MBA.

Rezervace léků na předpis

Rezervujte si léky z e-receptu online – budete mít jistotu, že pro Vás budou v lékárně připravené.

Jak funguje rezervace léků na předpis:

1. Ve formuláři zadejte identifikátor vašeho e-receptu (12ti místný alfanumerický kód).

2. Vyplňte kontaktní údaje. Použijeme je pouze k dané rezervaci a komunikaci s Vámi.

3. Každý e-recept si rezervujte samostatně.

Až bude vše připraveno k vyzvednutí, pošleme vám email a můžete si pro léky přijít do naší nemocniční lékárny.

Pokud nastane problém s dostupností předepsaného léku, ozveme se Vám a dohodneme další postup.

Při rezervaci individuálně připravovaného léku budete informováni o termínu vyhotovení přípravku.

Při výdeji léku v lékárně se prosím prokažte identifikátorem receptu (je uveden na receptu, v emailu či sms), bez znalosti identifikátoru Vám léky nemohou být vydány.

Pokud si nevíte rady, napište nám na verlek@nemst.cz, rádi Vám pomůžeme.

Mapa areálu

PŘIPRAVENI POMOCI

Strakonická nemocnice disponuje řadou zdravotnických pracovišť, kde Vám odborníci pomohou řešit Vaše zdravotní problémy. Některá pracoviště mají nadregionální charakter. Současně úzce spolupracujeme s řadou zdravotnických pracovišť, které poskytují superspecializovanou péči.