Již čtvrtý ročník fotbalového turnaje mezi jihočeskými nemocnicemi se uskutečnil v pátek 8. června 2018 v Borovanech. Pořádající nemocnicí byl tentokrát Český Krumlov. V příjemném počasí se sjeli hráči ze šesti nemocnic Jihočeského kraje (Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice a Tábor).

První místo obsadila Nemocnice Tábor, a.s., druhé místo Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. a místo třetí Nemocnice Strakonice, a.s.

Lékárna - Velikonoce 2019

V době Velikonoc 2019 bude lékárna otevřená na velikonoční pondělí dne 22.4.2019 v době: 9,00 - 12,00 hod.

Oznámení a chystané akce

Mapa areálu

PŘIPRAVENI POMOCI

Strakonická nemocnice disponuje řadou zdravotnických pracovišť, kde Vám odborníci pomohou řešit Vaše zdravotní problémy. Některá pracoviště mají nadregionální charakter. Současně úzce spolupracujeme s řadou zdravotnických pracovišť, které poskytují superspecializovanou péči.