Čtyři nové monitory dechu Babysense II předala ve čtvrtek 12. října Nadace Křižovatka Nemocnici Strakonice. Přístroje v celkově hodnotě 11...

Dětskému oddělení Nemocnice Strakonice bude věnován výtěžek z 1. reprezentačního zadovského plesu, který se uskutečnil v hotelu Churáňov. Finanční dar ve výši 30 tisíc korun předají organizátoři plesu zástupcům nemocnice v úterý 11. dubna v 10 hodin.

„Pořadatelem plesu byla Eliška Labaštová ze zadovské cukrárny ELLA, které děkujeme za podporu,“ uvedl předseda představenstva Nemocnice Strakonice Tomáš Fiala. „Peníze použijeme k nákupu nového lůžka pro děti hospitalizované na dětském oddělení.“

Dar převezme osobně Tomáš Fiala s personálem dětského oddělení, vedeným primářem Martinem Gregorou a vrchní sestrou Hanou Furišovou.