Plicní oddělení a ambulance
14. prosinec 2017
V termínu  22.12. 2017 -  1.1.2018 je plicní oddělení a ambulance uzavřeno.

Vzájemná spolupráce mezi městem zřizovanou organizací a strakonickou nemocnicí přinese hospitalizovaným pacientům zlepšení komfortu při jejich pobytu v nemocnici.

Jak sdělil ředitel Nemocnice Strakonice, a.s., Tomáš Fiala díky finanční podpoře společnosti Technické služby města Strakonice, a,s,, pod vedením Ludvíka Němejce, budou hospitalizovaní pacienti na plicním oddělení trávit svůj pobyt komfortněji. Za částku 15 000 Kč věnovanou společností Technické služby, a.s. budou nakoupeny tři televizní přístroje do pokojů pacientů.

nemocnice Strakonice tímto ústy svého ředitele Tomáše Fialy děkuje za finanční pomoc a dlouholetou spolupráci. Ředitel nemocnice Tomáš Fiala zdůraznil: „Spolupracujeme s technickými službami například při okamžitých zásazích týkajících se vodovodní a kanalizační sítě či při úpravách rozlehlého parku nemocnice. Považuji to za příklad dobré spolupráce ve Strakonicích.“

Ředitel technických služeb Ludvík Němejc skromně dodává: „Chtěli jsme jen pomoci a pokud se to povede, pak je radost oboustranná. Vzájemná spolupráce není jenom o financích, ale o dlouhodobé společné práci.“

zdroje:

e-Stakonice.cz