Čtyři nové monitory dechu Babysense II předala ve čtvrtek 12. října Nadace Křižovatka Nemocnici Strakonice. Přístroje v celkově hodnotě 11...

Centrální laboratoře Nemocnice Strakonice, a.s. diagnostikují zvýšený počet chřipkových onemocnění pacientů v regionu. Současně i epidemiologové hlásí vzrůstající trend počtu chřipkových onemocnění.

„Zatím ještě nejde o chřipkovou epidemii, ale rostoucí počet nakažených nám nedává jinou možnost, kapacity oddělení jsou dosti naplněné. Proto jsme se rozhodli od čtvrtka 12.1.2017 nepovolovat návštěvy v celé nemocnici. Výjimkou budou závažné důvody, kdy primář oddělení či ošetřující lékař mohou návštěvu u pacienta umožnit na nezbytně nutnou dobu,“ říká ředitel Nemocnice Strakonice Tomáš Fiala.