Čtyři nové monitory dechu Babysense II předala ve čtvrtek 12. října Nadace Křižovatka Nemocnici Strakonice. Přístroje v celkově hodnotě 11...

Nemocnice Strakonice, a.s. vylepšuje transporty svých pacientů i pacientů praktických a odborných lékařů širokého regionu. V hodnotě cca 1.9 mil. Kč vč. DPH byly pořízeny 2 zbrusu nové vozy Renault Trafic, které komfortně pojmou až 4 sedící nebo 3 sedící a jednu ležící osobu. Vybavení od speciální firmy odpovídá všem požadavkům i současnému trendu péče o přepravované nemocné. Renault Trafic Energy dCi 125k o rozměru L2H1P2 vyniká výbornými jízdními vlastnostmi a nízkými provozními náklady. Je i výborně ovladatelný.

Nyní má strakonická nemocnice celkem 9 kvalitních sanitních vozů, z toho 2 na detašovaném pracovišti ve Vodňanech. Sanitky ročně najíždějí 45-60.000 km, nejstarší vůz, který nyní bude obměněn má na tachometru k dnešnímu dni natočeno 720.288 km.