Čtyři nové monitory dechu Babysense II předala ve čtvrtek 12. října Nadace Křižovatka Nemocnici Strakonice. Přístroje v celkově hodnotě 11...

Další úsek páteřní komunikace ve strakonické nemocnici bude zprovozněn koncem září, vzniká mezi pavilonem NORD a centrálním prostorem u interního pavilonu. Předpokladem byla demolice starého objektu bývalé prosektury, která mohla proběhnout díky tomu, že nově je nemocniční patologie umístěna v suterénu pavilonu operačních oborů. Výstavbou komunikace se zlepší dopravní obslužnost areálu a vznikne dalších 20 nových parkovacích míst.

Zdroj: Strakonický deník