Plicní oddělení a ambulance
14. prosinec 2017
V termínu  22.12. 2017 -  1.1.2018 je plicní oddělení a ambulance uzavřeno.

Divadélko BSJ vykouzlilo dětem úsměv na tváři.

Dětský úsměv – malý zázrak se povedl hercům Karle Vovsové a Tomáši Stolaříkovi prostřednictvím divadelní hry Medvídek Nebojsa, kterou předvedli na dětském lůžkovém oddělení Nemocnice Strakonice, a. s., ve středu 1. června 2016.

Během celého roku dvojice herců v sestavě Karla Vovsová a Tomáš Stolařík, jenž je členem divadelního spolku Kašpar pražského Divadla v Celetné, odehrají toto a další představení ve více než 50 dalších nemocnicích po celé České republice.

Pořadatelem těchto inscenací je společnost BSJ group, která je dodavatelem vybavení nemocnic, medicinálních plynů a lůžkových ramp.

„Věnovat se vedle obchodu také charitě je pro BSJ group samozřejmost. Já vidím děti jako bezbranné, kterým je třeba pomáhat. Proto směřujeme naši pozornost sponzoringu především na ně. Je to jedna z mála věcí, která má v dnešní době bezpochyby smysl,“ uvedl Ing. Josef Jandík, jednatel společnosti BSJ group, s. r. o.

Jednotlivá představení Divadélka BSJ, která trvají přibližně tři čtvrtě hodiny, mají u dětí velkou odezvu. Svůj zážitek malí pacienti velmi často nakreslí a pošlou do společnosti BSJ group jako poděkování.

Krom toho již tradičně navštívily porodnické oddělení členky Levicového klubu žen, pohovořily s maminkami a rozdaly své dárky.