Předsedu představenstva MUDr. Bc. Tomáše Fialu, MBA a náměstka ředitele MUDr. Michala Pelíška přijal v souvislosti s proběhlou akcí Medik roku 2016 ministr zdravotnictví MUDr. Svatopluk Němeček, MBA. Setkání se účastnili i hejtman Jihočeského kraje Mgr. Jiří Zimola, zástupci Jihočeských nemocnic, a.s. a HealthCare Institutu. Nechyběli ani členové vítězného týmu z 2. lékařské fakulty včele s děkanem fakulty profesorem Vladimírem Komárkem a kapitánem týmu Romanem Kalistou.

Reportáž včetně videozáznamu z tiskové konference naleznete zde.