Vzhledem k poklesu výskytu chřipky a jiných respiračních onemocnění předseda představenstva Nemocnice Strakonice, a.s. s účinností od soboty 19. 3. 2016 odvolává zákaz návštěv na lůžkových odděleních nemocnice. Návštěvy u pacientů mohou probíhat ve standardním režimu.

Současně Vás však prosíme, s ohledem na naše pacienty a také zaměstnance nemocnice, o omezení návštěv svých blízkých, pokud se u Vás nebo ve Vašem okolí projeví známky akutní respirační infekce. Můžete tímto omezit nejen další šíření respiračních onemocnění, které jsou pro toto roční období typické, ale i ochránit již tak oslabené pacienty svým základním onemocněním před komplikacemi způsobenými chřipkovým onemocněním.

Děkujeme za pochopení a vstřícnost.