Plicní oddělení a ambulance
14. prosinec 2017
V termínu  22.12. 2017 -  1.1.2018 je plicní oddělení a ambulance uzavřeno.

Devětapadesátiletý ředitel strakonické nemocnice Tomáš Fiala stojí v jejím čele již 13 let. Na sklonku minulého roku (2015) byl Unií zaměstnavatelských svazů ČR, ministerstvem zdravotnictví a Hospodářskou komorou ČR oceněn titulem Manažer roku ve zdravotnictví 2015. V nové rubrice Lidé kolem nás se můžete seznámit s jeho životním příběhem, který pro vás zpracovala Strakonická televize.

Reportáž ke shlédnutí zde