Čtyři nové monitory dechu Babysense II předala ve čtvrtek 12. října Nadace Křižovatka Nemocnici Strakonice. Přístroje v celkově hodnotě 11...

V době od 23.10.2015 do 24.12.2015 bude v areálu nemocnice probíhat stavební činnost. Jedná se o:

- opravu stávajícího úseku u garáží (od parkoviště VZP k prádelně),

- rekonstrukci komunikace u budovy tzv. zubní polikliniky (budova lékárny).

Po dobu výstavby bude umožněn přístup do budovy Zubn polikliniky i lékárny.

Při opravě úseku u garáží dojde na dobu nezbytně nutnou k uzavírce komunikace.

Staveniště bude realizační firmou ohraničeno a řádně značeno.

Děkujeme za pochopení!