Čtyři nové monitory dechu Babysense II předala ve čtvrtek 12. října Nadace Křižovatka Nemocnici Strakonice. Přístroje v celkově hodnotě 11...

Nemocnice Strakonice, a.s. prošla ve dnech 15. a 16. června 2015 úspěšně externím auditem Sdružení pro certifikaci systémů jakosti (CQS), který posuzoval plnění požadavků na systém managementu kvality podle normy ČSN EN ISO 9001. Touto recertifikací obhájila nemocnice svůj status certifikované nemocnice, který získala v roce 2006 jako první z jihočeských nemocnic. Mezi hlavní cíle nemocnice dlouhodobě patří poskytování špičkové medicínské péče okresní úrovně ke spokojenosti pacientů. Velký důraz klade strakonická nemocnice na kontinuální proces zvyšování kvality a bezpečí poskytované péče, což dokladují i další obhájené certifikáty (např. od Spojené akreditační komise).