Plicní oddělení a ambulance
14. prosinec 2017
V termínu  22.12. 2017 -  1.1.2018 je plicní oddělení a ambulance uzavřeno.

Strakoničtí florbalisté věnovali výtěžek ze svého turnaje onkologickému stacionáři Nemocnice Strakonice, a.s.: turnaj se koná každoročně na počest bývalého vynikajícího florbalisty Petra Adlera, hráče strakonického týmu, který byl právě pacientem tohoto oddělení. V letošním roce bylo při ukončení akce 14. června na konto tohoto oddělení poukázáno 20.000,- Kč, na snímku vedoucí lékař MUDr.Pavel Švihálek a zdravotní sestra Dagmar Hromádková. Peníze budou použity na nákup zdravotnické techniky onkologického stacionáře, konkrétně nové infusní pumpy, která je využívána v chemoterapii při přesném podávání cytostatik pacientům.

Děkujeme !