Čtyři nové monitory dechu Babysense II předala ve čtvrtek 12. října Nadace Křižovatka Nemocnici Strakonice. Přístroje v celkově hodnotě 11...

Tisková zpráva VZP

Vážení klienti,

zveme vás na den plný zábavy a poučení, který připravila naše pojišťovna ve spolupráci s Nemocnicí Strakonice, a.s. na středu 10. 6. 2015.

V čase od 9.00 do 15.00 hodin můžete v areálu nemocnice navštívit stany s bohatým programem, které budou umístěny na parkovišti v blízkosti pobočky VZP.

Součástí odborného programu zajišťovaného zdravotnickým zařízením bude měření glykémie, cholesterolu, vyšetření krevního obrazu, krevního tlaku a BMI, možná bude na místě i konzultace s lékařem.

VZP nabídne služby nutriční terapeutky, konzultace s profesionálním trenérem, ukázky správné výživy, praktické ukázky a nácvik základů první pomoci, pro děti model lidského těla, znalostní testy ze zdravovědy. Všichni účastníci se také mohou zapojit do pohybových aktivit na steppru či cyklotrenažéru.

Těšíme se na setkání s vámi.