Vzhledem ke stoupajícímu trendu výskytu chřipkových onemocnění v okrese Strakonice sděluji, že s platností od pondělí  2. 2. 2015 do odvolání vyhlašuji zákaz návštěv v Nemocnici Strakonice, a.s.

Primář oddělení či zástupce nebo službu konající lékař může ze závažných důvodů návštěvu u pacienta povolit na nezbytně nutnou dobu. Zaměstnanci jednotlivých oddělení budou seznamovat všechny své pacienty s vyhlášením zákazu návštěv tak, aby mohli být včas informováni jejich příbuzní. Zároveň budou žádat pacienty, aby své příbuzné v rámci možností bezodkladně informovali.

MUDr., Bc. Tomáš Fiala, MBA

předseda představenstva