Čtyři nové monitory dechu Babysense II předala ve čtvrtek 12. října Nadace Křižovatka Nemocnici Strakonice. Přístroje v celkově hodnotě 11...

Již po čtrnácté se v sále v Zálesí sešli doktoři ke svému turnaji. Hrálo se systémem každý s každým, vítězem se i letos (celkem po dvanácté) stal Radek Chalupa, chirurg Nemocnice Strakonice, a.s. V minulosti se jedenkrát podařilo turnaj vyhrát chirurgům Janu Vaňatovi a Pavlu Lysenkovi.

Další pořadí turnaje r.2014:

2. Ivo Horný – interna

3. Tomáš Fiala ml. – radiodiagnostické odd.

4. Tomáš Fiala st.

5. Eva Fialová – dětské odd.

6. Pavel Houška – neurologie

7. Jan Vaňata – chirurgie

8. Marek Zbořil – ARO

9. Vilém Zoubek – Katovice

10. Ivana Uhlířová – urologie

Na snímcích Radek Chalupa a Vilém Zoubek,

na společném snímku zleva Marek Zbořil, Ivo Horný, Eva Fialová, Vilém Zoubek, Tomáš Fiala ml., Ivana Uhlířová, pavel Houška, Jan Vaňata, Radek Chalupa a Tomáš Fiala st.