Plicní oddělení a ambulance
14. prosinec 2017
V termínu  22.12. 2017 -  1.1.2018 je plicní oddělení a ambulance uzavřeno.

Strakonický lékař Tomáš Fiala mladší se může pochlubit hned třemi tituly mistra světa. Je opakovaně nejlepším ze všech lékařů světa v tenise.

Letos se mu podařilo obhájit loňský primát z Lotyšska na šampionátu v Indonésii na ostrově Bali, odkud se v minulých dnech vrátil. Kromě toho přidal také premiérový titul ve čtyřhře.

„Jsem rád, že se mi to podařilo. Hrálo se v tropických podmínkách na dvorcích s tvrdým povrchem. Konkurence na 44. mistrovství byla nejen početně bohatá, ale i výkonnostně na úrovni," řekl Tomáš Fiala.

Mezi dvěma sty účastníky byli i ti, kterým se v jejich kariéře podařilo bodovat v mezinárodním tenisovém žebříčku ATP.

zdroj: Strakonický deník