Plicní oddělení a ambulance
14. prosinec 2017
V termínu  22.12. 2017 -  1.1.2018 je plicní oddělení a ambulance uzavřeno.

Strakonická nemocnice provádí opravy komunikací ve svém areálu. Některé z nich budou v letních měsících neprůjezdné.

Pacienti, návštěvníci a zaměstnanci strakonické nemocnice by měli v průběhu léta počítat s možnými komplikacemi během pohybu na cestách mezi jednotlivými moderně zrekonstruovanými a dostavěnými objekty. Právě stavební práce a s nimi spojené přesuny těžké mechanizace v posledních letech poškodily komunikace v areálu. Jejich opravy začaly v úseku od budovy ředitelství k ústavní lékárně, která vede souběžně s Radomyšlskou ulicí.

„Žádáme pacienty a návštěvníky o shovívavost a pochopení dopravních problémů,“ obrací se na veřejnost s prosbou ředitel Nemocnice Strakonice, a.s., MUDr. Tomáš Fiala. „Opravy jednotlivých úseků budou na sebe v průběhu léta navazovat tak, aby letošní práce byly dokončeny v říjnu,“ dodává. Součástí plánovaných stavebně-dopravních prací je také vytváření nových parkovacích míst.

Opravy komunikací završí komplexní moderní přestavbu celého nemocničního areálu. Stavební práce zde trvaly čtyři roky, poslední objekt byl předán v říjnu loňského roku. Investované stamiliony korun zefektivnily provoz a stabilizovaly toto zdravotnické zařízení do budoucnosti. Stavební zásahy do budov také výrazně snížily energetickou náročnost provozu nemocnice.