Čtyři nové monitory dechu Babysense II předala ve čtvrtek 12. října Nadace Křižovatka Nemocnici Strakonice. Přístroje v celkově hodnotě 11...

Diabetologická ambulance je od 27. května 2014 přemístěna z interního pavilonu do pavilonu operačních oborů (0. nadzemní podlaží, resp. přízemí jižního křídla pavilonu). Telefoní číslo čísko zůstává stejné: 383 314 179. Vchod je možný přes hlavní recepci pavilonu operačních oborů nebo přev prosklený vchod od lékárny (naproti budově Dětského centra Jihočeského kraje - zcela původní prostor dětského oddělení).