Již 13. ročník okresního přeboru lékařů ve stolním tenisu se konal tradičně v Zálesí 30.12.2013. Účastnilo se celkem 18 hráčů a hráček (10 mužů, 8 dívek).

Celkové pořadí: 1. Radek Chalupa, 2. Tomáš Fiala ml. (finále 3:0), 3.-4. Ivo Horný a Pavel Lysenko, 5.-8. Josef Harcuba, Tomáš Fiala st., Marek Zbořil, Pavel Houška, 9. Jan Vaňata, 10. Vít Ryšavý.

Dívky: 1. Anna Komárková, 2. Eva Fialová (finále 2:0), 3.-4. Katarina Pálková a Ivanka Uhlířová, 5.-8. Leona Brzáková, Jana Burjanová, Markéta Bartošková, Jitka Urbánková.

Celkově zatím tedy MUDr.Radek Chalupa /chirurgie Nemocnice Strakonice, a.s./ zvítězil po jedenácté, 1x MUDr. Jan Vaňata a 1x MUDr. Pavel Lysenko /oba též chirurgie/.

Fotogalerie (Jan Škrle)