Nemocnice Strakonice, a.s. boduje i v letošním ročníku projektu Nemocnice ČR 2013.

V termínu od 1. března do 30. září 2013 probíhal celostátní hodnotící projekt „Nemocnice ČR 2013“, ve kterém byly nemocnice komplexně hodnoceny ze čtyř klíčových oblastí: Spokojenost hospitalizovaných pacientů, Spokojenost ambulantních pacientů, Spokojenost zaměstnanců nemocnic a Finanční zdraví nemocnic. Struktura komplexního porovnávání českých nemocnic vychází z metodiky strategického nástroje pro měření výkonnosti organizací – Balanced Scorecard (autoři: prof. Norton a prof. Kaplan – Harvard University, USA). Do tohoto porovnávání se zapojilo celkem 157 nemocnic z celé České republiky s akutními lůžky.

Nemocnice Strakonice, a.s., která v minulých ročnících dosahovala výborných výsledků, se velmi dobře umístila i v letošním ročníku projektu.

Nejlepší nemocnice 2013 z pohledu SPOKOJENOST HOSPITALIZOVANÝCH PACIENTŮ NEMOCNICE

(hlasovalo 49.789 pacientů nemocnic):

JIHOČESKÝ KRAJ

1. Nemocnice Strakonice, a.s.

2. Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

3. Nemocnice České Budějovice, a.s.

Nejlepší nemocnice 2013 z pohledu SPOKOJENOST AMBULANTNÍCH PACIENTŮ NEMOCNICE

(hlasovalo 30.299 pacientů nemocnic):

JIHOČESKÝ KRAJ

1. Nemocnice Strakonice, a.s.

2. Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

3. Nemocnice České Budějovice, a.s.

podrobné informace naleznete zde