Dalším objektem, který se změnil k lepšímu, je budova nazývaná ambulance. Tato nemocniční budova, která přiléhá k Radomyšlské ulici, sloužila původně jako ubytovna lékařů a sester. „Dodneška zde ještě jeden byt přetrvává, kromě toho zde sídlí psychiatrická a psychologická ambulance, kalmetizační středisko, technické zázemí obslužných provozů, pracoviště informatika a sklady. Kromě toho jsou dvě ambulance pronajaty dalším subjektům," představuje objekt ředitel nemocnice Tomáš Fiala. V roce 2012 byl objekt kompletně zateplen, došlo k výměně oken a dveří a výměně střešní krytiny s celkovým nákladem 4,3 milionu korun bez DPH.

Čtěte více na: http://strakonicky.denik.cz/zpravy_region/ambulance-sviti-novou-fasadou-20131117.html