Lucie Bílá byla propuštěna z nemocnice do domácí péče.

Její první slova, která v úterý 24. dubna přímo v nemocničním pokoji exkluzivně poskytla pouze Strakonickému deníku, patřila lékařům a sestrám. "Chci všem opravdu moc poděkovat. Sestrám, primáři Václavu Vláškovi a mnoha dalším. Jsem ráda, že jsem se nenechala převézt jinam a panu primáři jsem řekla, že až mi zase něco bude, pojedou rovnou do Strakonic. A za tím si stojím," uvedla Lucie Bílá.

Podle ředitele nemocnice Tomáše Fialy je zdravotní stav zpěvačky dobrý.